10 JAAR 2009-2019

HULSBEEK OPEN

Fungolfen voor het goede doel!

"Wij zijn een hecht team
van alle markten thuis"

De Stichting Hulsbeek Open is verantwoordelijk voor de gehele organisatie van Park Golf Hulsbeek Open. De stichting is in 2009 ontstaan vanuit het plan om meer publiek naar het Hulsbeek te trekken. Door het organiseren van een laagdrempelig golfevent wordt dat plan uitgevoerd. Om een extra dimensie aan het evenement te geven, steunt de stichting met de organisatie van het Hulsbeek Open 

ook nog eens meerdere goede doelen. Stichting Hulsbeek Open wil het golfevent laten uitgroeien tot een jaarlijks terugkerend, meerdaags golftoernooi dat het goede doel in toenemende mate ondersteunt, recreatiepark het Hulsbeek promoot en mensen al netwerkend met elkaar in contact brengt.

HBO_Beachvlag

stichting hulsbeek open

p/a Oude Oldenzaalsestraat 4, 7577 RG Oldenzaal   |  T: 06 1110 2227   |   Esecretariaat@hulsbeekopen.nl |  I: www.hulsbeekopen.nl
Contactpersoon
Telefoon
Email
Maarten Boers (Voorzitter)
06 57 93 94 74
mwtboers@gmail.com
Veronique Hasselerharm (Secretariaat)
06 11 10 22 27
secretariaat@hulsbeekopen.nl
Huub Groeneveld (Penningmeester)
053 537 44 22
huub@groeneveldffa.nl
Jos Ikink (PR)
06 14 75 84 22
info@buro-artistiq.nl
Meine Beetstra (Operationele zaken)
06 53 94 21 13
meine@greencreation.nl
Elise Oude Scholten (Secretariaat)
06 23 36 57 71
eliseoudescholten@hotmail.com
Marieke Niehof (Secretariaat)
06 50 22 33 64
marieke@silmavastgoed.nl
Jan Olde Wieverink (Secretaris)
06 12 15 24 71
jan@oldewieverink.nl
Gerd Elferink (Technische commissie)
06 53 14 70 04
gerd@elferinkbouwgroep.nl
Tom Franken ( financiële commissie)
06 14 68 15 57
t.franken@gsaccountants.nl
Maurice Kruse (P.R.)
053 460 90 05
maurice@twinsense.nl